W piątek pogoda nad morzem zachęci do spacerowania, ale nie do kąpieli. Na całym wybrzeżu termometry odnotują jedynie 20-22 st. C. Na pocieszenie, w spacerach nie będzie przeszkadzał wiatr. Jego prędkość wyniesie jedynie 15-20 km/h. We wszystkich kurortach na niebie zagości bezchmurne niebo i słoneczna aura.

Nieco cieplej będzie w sobotę. Temperatura nad morzem wyniesie 23-24 st. C. Ciepłej aurze towarzyszyć będzie bezchmurne niebo. W większości miast nie powinno mocno wiać. Wyjątkiem będzie Łeba i Puck. Tam późnym popołudniem prędkość wiatru może przekroczyć 30 km/h.

W niedzielę pogoda nad morzem będzie idealna do rekreacji nad brzegiem Bałtyku. Termometry w zdecydowanej większość nadmorskich miejscowości pokażą 25-27 st. C. W plażowaniu nie powinien przeszkadzać wiatr. Jego prędkość nie powinna przekraczać 20 km/h. Jedynie wypoczywający w Łebie powinni spodziewać się nieco mocniejszych podmuchów. Po południu prędkość wiatru osiągnie tam 24-26 km/h.

W niedzielę bardzo ciepło będzie od rana. Już o godzinie 7 słupki rtęci wskażą 19-20 st. C. Bezchmurne niebo i niewielki wiatr sprawią, że wysoka będzie również temperatura odczuwalna. Najcieplej będzie około godziny 14. Termometry będą pokazywały wtedy 25-26 st. C.

Poprzedni artykułUniwersytet Gdański jako jedyna uczelnia z Polski w światowym rankingu młodych uniwersytetów
Następny artykułMinister Błaszczak zainaugurował kampanię „Zostań Żołnierzem RP” w Łebie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj