sklep kontenerowy - Jarosławiec

Sieć Żabka kolejny rok z rzędu rozpoczęła w połowie czerwca sezon letni nad polskim morzem. W miejscowościach nadmorskich uruchomiła 12 sklepów sezonowych – trzy z nich w Łebie. Będą czynne do połowy września.

Sklepy modułowe pod szyldem Żabki działają w Łebie przy al. Św. Jakuba i Tysiąclecia, przy ul. Szkolnej 1B oraz przy ul. Leśnej 3. Placówki Żabki w pobliżu plaży można znaleźć także w Dziwnowie, Łazach, Międzywodziu i Władysławowie.

– Sklepy sezonowe to również możliwość dodatkowego przychodu dla naszych franczyzobiorców w ramach współpracy z naszą siecią. Zapewniamy im pawilon wraz z całym wyposażeniem i umożliwiamy prowadzenie takiego punktu. Sklepy sezonowe są bardzo dobrze postrzegane przez naszych klientów, jak również franczyzobiorców, dlatego w przyszłości zamierzamy je dalej rozwijać – mówi Adam Manikowski, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych sieci Żabka.

Firma Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 5600 placówek prowadzonych przez blisko 4000 franczyzobiorców pod marką Żabka. Sklepy są odwiedzane codziennie przez 2 miliony klientów a 12 milionów konsumentów mieszka nie dalej, niż 300 m od najbliższej Żabki.

Poprzedni artykułJulia Pietrucha nagrała wideoklip na plaży w Ulini
Następny artykułUniwersytet Gdański jako jedyna uczelnia z Polski w światowym rankingu młodych uniwersytetów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj