Droga przez las na plażę w Ulini

Wideoklip, który powstał na pięknej plaży w Ulini, w okolicznych lasach i nad jeziorem Sarbsko. Artystka Julia Pietrucha obsadziła w głównej roli 8-letnią Tosię, swoją malutką sąsiadkę z Trójmiasta.

— Zależało mi, aby ulokować tę historię nad Bałtykiem — tu, gdzie jest moje serce i gdzie w powietrzu czuć wolność. Kadry z teledysku przypominają mi urywki wspomnień z mojego dzieciństwa, z wakacji, które zawsze spędzałam nad morzem. Do plaży dochodziło się przez dziki, gęsty las, a przemierzanie go już zawsze będzie mi się kojarzyło z przygodą i odkrywaniem — tłumaczyła piosenkarka w rozmowie z Radiem ZET.

Utwór „Who Knows” to próba zmierzenia się z trudną przeszłością, lękiem, próba spojrzenia im prosto w oczy. Uśmiechnięcia się do wszystkich smutków nad którymi nie mamy kontroli, które próbują nas zniewolić, a które czasami wystarczy pogłaskać, przytulić, oswoić – jakby to był trochę nieśmiały potwór.

Julia Pietrucha to piosenkarka i aktorka znana z roli serialowej „Blondynki”. Swoją karierę i pracę zawodową wstrzymała w związku z ciążą. Jej córka przyszła na świat w czerwcu 2018 roku. Klip i utwór „Who Knows” to początek powrotu piosenkarki do showbiznesu.

Poprzedni artykułTrzecia edycja wędkarskich zawodów w Obliwicach
Następny artykułSezonowe Żabki ponownie w kurortach. Trzy powstały w Łebie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj