Stowarzyszenie

22 czerwca się III edycji zawodów wędkarskich na Łabędzim Stawie w Obliwicach. O Puchar Prezesa Stowarzyszenia „Obliwice i okolice” i Puchar Sołtysa Obliwic rywalizowało aż 36 wędkarzy.

PUCHAR PREZESA STOWARZYSZENIA „OBLIWICE I OKOLICE” (za ogólną masę ryb):

1) Władysław Wróblewski – Lębork
2) Karol Kowalski – Chmieleniec
3) Daniel Petrow – Łętowo
4) Gracjan Procajło – Janowice
5) Leszek Filcek – Rekowo

Puchar Sołtysa Obliwic za największą rybę zdobył również Władysław Wróblewski. Gratulujemy także jedynej uczestniczce – Magdalenie Wąsickiej!

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie „Obliwice i okolice”. Nagrodę specjalną i upominki ufundowała Małgorzata Białaszewska – Magnum Sklep wędkarsko- militarny.

Zawody wędkarskie, Obliwice 2019

ZAWODY WĘDKARSKIE – OBLIWICE 2019 (FILM)Kto nie był, niech żałuje, ale nic straconego! Poczujcie niezwykłą atmosferę "Łabędziego Stawu", którą zarejestrował nasz obiektyw podczas III edycji zawodów wędkarskich w Obliwicach.Ta impreza to nasze coroczne święto. Święto coraz bardziej zgranej społeczności, która w zaciszu małej miejscowości udowadnia, że można razem tworzyć coś unikalnego przy naprawdę niewielkich środkach. W tym roku obiekt wzbogaciły przyrodnicze tablice edukacyjne wymyślone i przygotowane przez naszych członków i wolontariuszy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w codzienną pracę na rzecz naszego stowarzyszenia. Cieszymy się, że miejsce z roku na rok odwiedza coraz więcej osób. Zapewniamy, że pomysłów na kolejne lata nam nie zabraknie. Zachęcamy do współpracy i wypoczynku nad "Łabędzim Stawem". Muzyka:NickRiveraMusic – Western Theme TrackLÖHSTANA DAVID – Grand canyonSilent Partner – Spring In My StepGrimo – Just Me And You

Gepostet von Stowarzyszenie "Obliwice i okolice" am Donnerstag, 4. Juli 2019
Poprzedni artykułPIERWSZY RAZ W HISTORII Kino samochodowe w ramach Danfoss Kina Letniego w Lęborku
Następny artykułJulia Pietrucha nagrała wideoklip na plaży w Ulini

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj