Kino samochodowe w Lęborku

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” w ramach cyklu Danfoss Kino Letnie 2019 razem z Klubem Klasyczni Lębork  zaprasza na pierwszy w historii Lęborka pokaz kina samochodowego.

Już w sobotę 6 lipca 2019 roku na parking przy rondzie Popiełuszki spotkają się fani kina w swoich pojazdach, ale i nie tylko.

Wstęp na pokaz jest bezpłatny. Na trzy godziny przed planowaną na godzinę 21  projekcją zapraszamy na atrakcje dla najmłodszych: zjeżdżalnię, watę cukrową, suchy basen z piłeczkami i zabawy z animatorami. Organizatorzy przed seansem przeprowadzą konkursy dla uczestników z cennymi nagrodami.

Na parking będzie można wjechać swoim pojazdem najpóźniej do godziny 20. Osoby, które wyjadą z parkingu w trakcie seansu, nie będą mogły wrócić swoim samochodem na pokaz.

Szczegółowy regulamin zamieszczony jest na stronie www.lck-fregata.pl oraz na profilach facebook Klubu Klasyczni Lębork i „Fregaty”. Dlaosób, które nie wjadą pojazdami na teren pokazu, przewidzianych jest 150 bezpłatnych leżaków.

Danfoss Kino Letnie 2019 wspiera budowę hospicjum stacjonarnego. Cały dochód ze sprzedaży świeżego popcornu zasili konto Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne.

Sponsorem wydarzenia jest firma Sondex z siedzibą w Żelazkowie. Od 2016 zakład produkujący uszczelki do płytowych wymienników ciepła stał się częścią Grupy Danfoss – globalnego lidera w dziedzinie technologii, które pozwolą w przyszłości uzyskać więcej mniejszym nakładem środków. Danfoss to inżynieria jutra i budowanie lepszej przyszłości poprzez energooszczędne rozwiązania. 

Co gramy?

W sobotę,  6  lipca 2019 roku, zapraszamy na parking przy lęborskim sądzie na projekcję komedii sensacyjnej pod tytułem „Taxi 5”. Planowany początek seansu o godzinie 21:00.

Opis filmu

TAXI 5

KOMEDIA, AKCJA/ FRANCJA/ 102 min

Oficer policji, szalony mistrz kierownicy – Sylvain Marot (Franck Gastambide) wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Na miejscu jego głównym zadaniem staje się rozbicie włoskiego gangu, dokonującego spektakularnych napadów przy pomocy potężnego i niedoścignionego Ferrari. Partnerem w misji Marota zostaje życiowy nieudacznik, najgorszy kierowca w Marsylii – Eddy Maklouf (Malik Bentalha), prywatnie siostrzeniec słynnego Daniela, właściciela legendarnej białej taxi.

Poprzedni artykułCo warto wiedzieć przed wakacjami? Twoje prawa przypomina Rzecznik Konsumentów
Następny artykułTrzecia edycja wędkarskich zawodów w Obliwicach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj