Witold Namyślak - Teresa Ossowska - Szara

Radni miejscy z klubu Prawa i Sprawiedliwości skierowali do Witolda Namyślaka swoją negatywną opinię dotyczącą powołania dwóch wiceburmistrzów w Urzędzie Miejskim w Lęborku.

CZYTAJ TAKŻE: ROSZADY W RATUSZU. Teresa Ossowska-Szara porzuca Radę Powiatu i zostaje zastępcą burmistrza Lęborka >>

Radni w przesłanym piśmie stwierdzają, że decyzja jest niewłaściwa i zostanie źle odebrana przez mieszkańców miasta. Oczekują także konkretnych wyliczeń, ile będzie kosztowało miasto utrzymanie stanowisk dwóch wiceburmistrzów.

CZYTAJ TAKŻE: SKANDAL! Radna Szara chce uciszyć Internautów i leborski24.pl – nie damy się zastraszyć! >>

Stanowisko radnych klubu PiS w Radzie Miejskiej w Lęborku

W związku z zaistniałą sytuacją jaka miała miejsce dnia 04.03.2019r., dotyczącą powołania dwóch wiceburmistrzów w Urzędzie Miejskim w Lęborku, jako klub reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość rady miejskiej Lęborka, nie zgadzamy się z powyższą decyzją.

Naszym zdaniem decyzja ta jest niewłaściwa i nie spotka się z pozytywnym odbiorem społeczności miasta Lęborka. Patrząc na poziom zadłużenia naszego miasta, które sięga kwoty 83 milionów złotych i obserwowany niż demograficzny, decyzja Burmistrza jest nieuzasadniona pod względem racjonalnego gospodarowania mieniem gminy. 

Liczba zadań dotychczas realizowanych w mieście nie wzrosła diametralnie by nie móc ich realizować w sposób, jaki był zwyczajowo przyjęty. W perspektywie kilku lat w wyniku takiej decyzji, miasto może borykać się z problemami finansowymi i perspektywą wykupu kolejnych transzy obligacji finansowych. 

Jako klub wyrażamy zdecydowany sprzeciw i nie godzimy się na zaistniałą sytuację. Oczekujemy konkretnych wyliczeń, ile będzie kosztowało miasto powołanie dwóch wiceburmistrzów.

OPINIA KLUBU PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ W RADZIE MIEJSKIEJ LĘBORK

OPINIA KLUBU PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ W RADZIE MIEJSKIEJ LĘBORKW związku z zaistniałą sytuacją jaka miała miejsce dnia…

Gepostet von Prawo i Sprawiedliwość w Lęborku am Mittwoch, 6. März 2019

Pod opinią podpisali się radni Łukasz Kuriata, Leszek Leciejewski, Zbigniew Rudyk oraz Jarosław Walaszkowski. Nie wiadomo jaką opinię w tej sprawie ma Krzysztof Wetta – przewodniczący struktur Prawa i Sprawiedliwości w Lęborku.

Zmiany w lęborskim ratuszu dopiero cztery miesiące po wyborach

W poniedziałek 4 marca oficjalnie ogłoszono zmiany w strukturze Urzędu Miejskiego w Lęborku – burmistrz Witold Namyślak (59 lat) powołał dwóch nowych zastępców.

CZYTAJ TAKŻE: KULISY WŁADZY. Szokujące oświadczenie Macieja Barańskiego. Szreder: pani Szarej absolutnie nie można wierzyć >>

Teresa Ossowska-Szara (62 lata) będzie nadzorować sprawy gospodarki nieruchomościami oraz dotyczące mieszkalnictwa. Jerzy Pernal (59 lat) będzie zajmował się gospodarką odpadami, sprawami ochrony środowiska i planowaniem przestrzennym. Marian Kurzydło (47 lat) jako sekretarz, nadal będzie doglądał spraw oświaty i edukacji. Uwaga Witolda Namyślaka skupi się na budżecie oraz inwestycjach.

Poprzedni artykułPOTRZEBNA POMOC! Zbiórka dla Witka na zakup używanego samochodu
Następny artykułZielona Ławeczka – konkurs grantowy dla sąsiedzkich grup osiedlowych

2 KOMENTARZE

  1. BRAWO!!!!! Drążcie sprawę. To jest skandal. Spłacanie prywatnych zobowiązań publicznymi pieniędzmi. Przewodniczący struktur Prawa i Sprawiedliwości w Lęborku ma problem, ma dług i teraz jakie tu stanowisko zająć …….

  2. Gdyby jeszcze Szara coś potrafiła? Przypominam, że porażką była jej praca na stanowisku dyr. Ekonomika. Tak fatalnie pracowała, że nauczyciele groźbą strajku wymusili jej odwołanie z funkcji. Porażką była jej praca na stanowisku starosty. Narastający konflikt i pogarszanie sytuacji w szpitalu. Fatalny sytuacja w szkołach, fatalne drogi powiatowe. Powołanie jej na stołek wiceburmistrza przy takich wpadkach to kompletny brak odpowiedzialności burmistrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj