Strona główna Gmina Nowa Wieś Lęborska Bardzo ważny apel druhów OSP z gminy Nowa Wieś Lęborska

Bardzo ważny apel druhów OSP z gminy Nowa Wieś Lęborska

Ochotnicza Straż Pożarna w Łebieniu
Ochotnicza Straż Pożarna w Łebieniu

Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Nowa Wieś Lęborska, skierowali do mieszkańców bardzo ważny apel. Ich prośba dotyczy zachowania wobec wszystkich służb ratowniczych, w obecnym stanie epidemii na terenie naszego kraju. Proszą, aby przy wzywaniu pomocy, jasno komunikować, że przebywamy w kwarantannie lub podejrzewamy u siebie zakażenie koronawirusem.

Uprzedzenie dyspozytora o fakcie zagrożenia zarażeniem, pozwoli ratownikom przygotować się do interwencji. W przypadku, jeśli zostaliby zaskoczeni takim faktem, może dojść do sytuacji, przez którą cała jednostka zostanie objęta kwarantanną i wykluczona z gotowości bojowej!

Apel strażaków OSP z terenu gminy Nowa Wieś Lęborska:

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy służb ratowniczych, w tym straży pożarnej, a przebywacie w kwarantannie lub podejrzewacie u siebie zakażenie koronawirusem, bardzo prosimy o poinformowanie o tym fakcie dyspozytora przyjmującego zgłoszenie. Pozwoli to nam na odpowiednie przygotowanie się i zabezpieczenie w trakcie prowadzenia działań.

Jeden zarażony ratownik wyklucza z gotowości bojowej całą jednostkę. Apelujemy o rozsądek, odpowiedzialność i dostosowanie się do zaistniałej sytuacji.

Poprzedni artykułMieszkańcy gminy Wicko otrzymają maski ochronne
Następny artykułPatrole z wojskiem, punkty kontrolne, mandaty. Ogromne siły policyjne kontrolowały obywateli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj