Kolejny rok z rzędu, na świąteczny koncert charytatywny w Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła zaprasza Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” przy wsparciu firmy Farm Frites Poland. 7 stycznia 2020 roku w Lęborku wystąpi Magda Steczkowska. W trakcie koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz budowy lęborskiego hospicjum stacjonarnego.

Aby wesprzeć fundację już dziś, wystarczy wejść na stronę www.fundacja-lhs.org i przekazać darowiznę bezpośrednio na konto.

Magda Steczkowska  wraz z Michałem Jurkiewiczem, multiinstrumentalistą, wykona świąteczny program artystyczny. Podczas występu usłyszymy najpiękniejsze kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne. Nie zabraknie też utworów autorskich, które połączą tradycyjną magię świąt z współczesnym wykonaniem.

Wydarzenie rozpocznie się 7 stycznia o godz. 19:00, wstęp będzie wolny. Organizatorzy proszą o wsparcie misji budowy lęborskiego hospicjum. Przed, w trakcie i po koncercie, datki będzie można przekazywać wolontariuszom Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne.

Poprzedni artykułVolvo zasadziło hektar drzew w gminie Cewice. Odtwarzają las w Bukowinie zniszczony przez huragan
Następny artykułTłumy na otwarciu sklepu LIDL w Lęborku. Promocje potrwają do 15 grudnia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj