Nie tylko atrakcyjne ceny produktów przyciągnęły w czwartek 5 grudnia mieszkańców Lęborka i okolic na otwarcie sklepu sieci Lidl Polska. Uczestnicy brali też udział w pokazach gotowania, mogli otrzymać bezpłatnie książkę o zdrowym żywieniu, a także skorzystać z ciepłego poczęstunku.

Jeszcze do niedzieli, 15 grudnia, wiele artykułów objętych będzie specjalnymi promocjami cenowymi. Dla użytkowników aplikacji Lidl Plus przygotowano dodatkowe promocje obowiązujących jedynie w lęborskim sklepie.

Z okazji otwarcia sklepu po kilkumiesięcznej przebudowie, obok obiektu ustawiono stoiska gastronomiczne, przy których można było bezpłatnie skorzystać z ciepłego poczęstunku. Pokazy gotowania przeprowadził Łukasz Pawlicki, trener cukierników Narodowej Reprezentacji Kucharzy Wojska Polskiego, członek grupy Slow Food Kujawsko-Pomorskie.

Lidl w Lęborku jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00.

Sklep LIDL znajdujący się przy ul. Toruńskiej w Lęborku, tuż przy trasie Gdańsk – Słupsk, zajmuje powierzchnię ponad 1300 m2. Pracuje w nim 25 osób, a na placu przy sklepie przygotowano prawie setkę miejsc parkingowych.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 670.

Poprzedni artykułDla lęborskiego hospicjum zaśpiewa Magda Steczkowska. Świąteczny koncert charytatywny
Następny artykułPrędzej umrzesz na zwykłą grypę niż przez koronowirusa z Chin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj