Gala Evening Pracodawców Pomorza w Amber Expo w Gdańsku. 01.03.2019 / Fot. Anna Rezulak / KFP

1 marca w gdańskim centrum Amber Expo podczas Gali Evening 2019 Pracodawców Pomorza wyróżnienia, statuetki i tytuł „Pomorski Pracodawca Roku 2018” otrzymały firmy, które przestrzegają zasad odpowiedzialności społecznej oraz szanują reguły etyki zawodowej.

Lęborska firma MEYN Polska Sp. z o.o. otrzymała nagrodę specjalną w grupie firm średnich za dynamiczny rozwój produkcji. Nagrodę odebrał dyrektor zarządzający Meyn Polska Sp. z o.o. Dariusz Karaś.

W Lęborku działa samodzielny zakład produkcyjny wchodzący w skład grupy MEYN mającej swoje zakłady m.in.: w Holandii, USA oraz Polsce. Firma produkuje maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego. Na uwagę zasługuję szeroki i innowacyjny zakres produkcji pod potrzeby swoich kontrahentów. Baza firmy jest wciąż rozbudowywana.

W kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 9 pracowników, wyróżnienie otrzymała firma B&Z Proenergy S.C., zajmująca się fotowoltaiką.

– Jest to powód do dumy i satysfakcji, a docenienie firm z terenu powiatu lęborskiego przez tak znaczącą organizację jak Pracodawcy Pomorza to duży sukces promocyjny, świadczący o tym, że powiat lęborski jest miejscem niezwykle przyjaznym rozwojowi biznesu – mówi Jan Klimecki, przewodniczący Lęborskiego Klubu Przedsiębiorców.

Coroczne Gale są organizowane w celu wybrania i docenienia najlepszych pomorskich pracodawców i przedsiębiorców. Idei konkursu „Pomorski Pracodawca Roku” przyświecają cele związane z upowszechnianiem dobrych praktyk w gospodarce, przedstawianie korzystnego i pożądanego wizerunku pracodawcy.


Poprzedni artykułPrzez program Maluch+ dodatkowe środki trafią do Wicka oraz Nowej Wsi Lęborskiej
Następny artykułTak sowieci „wyzwalali” Lębork. Rabunki, gwałty i mordy 10 marca 1945 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj