Kobieta - sport i aktywność - telefon Apple iPhone

8 lutego rozpoczęła się II edycja akcji „Powiat Lęborski – z nami zdrowo i sportowo”. Tym razem, organizatorzy zachęcają mieszkańców do wspólnego pokonania dystansu 150 tys. km.

W 2018 roku chodziarze, biegacze i rowerzyści pokonali wspólnie 435 tys. 597 km, co znacznie przekroczyło zakładany minimalny limit 100 tys. km. Oprócz wymiaru sportowej zabawy, akcja miała również swój cel charytatywny. Partner akcji, Farm Frites Poland S.A., ufundował dla niepełnosprawnemu mieszkańcowi powiatu lęborskiego elektryczny wózek inwalidzki.

Akcja „Powiat Lęborski. Z nami zdrowo i sportowo” potrwa do 31 lipca. Jeśli w tym roku, mieszkańcom uda się pokonać barierę 150 tys. km, firma Farm Frites Poland S.A. wesprze zakup windy dla osoby niepełnosprawnej, którą wskaże Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Wręczenie nagród dla najaktywniejszych uczestników tej wspólnej sportowej zabawy odbędzie się w ostatni weekend sierpnia, podczas festynu na zakończenie lata.

Różnicą w stosunku do ubiegłorocznej edycji dla osób chcących uczestniczyć w finalnym podziale nagród dla najaktywniejszych uczestników, będzie konieczność zarejestrowania się przez stronę Powiatu Lęborskiego w odpowiedniej zakładce oznaczonej logo akcji i wypełnieniu formularz umożliwiającego identyfikację uczestnika w chwili sporządzania podsumowania rezultatów i wyłaniania zwycięzców. Warunkiem niezbędnym uczestnictwa w rywalizacji z systemem nagradzania jest również zameldowanie na terenie powiatu lęborskiego.

Szczegółowy regulamin tegorocznej edycji imprezy dostępny jest na stronie internetowej Powiatu Lęborskiego.

Poprzedni artykułPowstała publikacja o cmentarzysku w Czarnówku
Następny artykułPierwszy konwent nowej kadencji w Starostwie Powiatowym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj