Mieszkańcy regionu od kilku miesięcy z zaciekawianiem obserwowali przebudowę sklepu sieci Lidl Polska przy ul. Toruńskiej w Lęborku. Efekty tej metamorfozy klienci będą mieli okazję ocenić już w czwartek 5 grudnia – o godz. 7:00 sklep zostanie oficjalnie otwarty dla kupujących. W związku z wydarzeniem, przygotowano specjalną ofertę produktów w promocyjnych cenach.

Od czwartku, 5 grudnia, do niedzieli, 15 grudnia, wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, dodatkowo będą mogły wziąć udział w pokazach kulinarnych z poczęstunkiem renomowanych szefów kuchni. Uczestnicy oficjalnego otwarcia sklepu otrzymają także książki Lidla – do wyczerpania zapasów. Dla użytkowników aplikacji Lidl Plus przygotowano dodatkowe promocje obowiązujących jedynie w lęborskim sklepie.

Nowy sklep sieci Lidl w Lęborku ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1350 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 96 miejsc parkingowych.

– W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Lęborku – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication Lidl Polska.

Otwarcie sklepu LIDL w Lęborku po remoncie

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” –pyszne,aromatycznepieczywo, wędliny „Pikok”,świeże mięso „Rzeźnik”,produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”. Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W sklepie Lidl w Lęborku znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in.szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in. instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, oraz energooszczędne oświetlenie LED. Wszystkie te rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 670

Poprzedni artykułInwestor poszukuje gruntów pod farmy fotowoltaiczne
Następny artykułVolvo zasadziło hektar drzew w gminie Cewice. Odtwarzają las w Bukowinie zniszczony przez huragan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj