Remont mostu w Lęborku

Kierowcy jeżdżący po Lęborku muszą zmierzyć się z nowymi utrudnieniami. Przez kwartał zamknięty będzie most na alei Niepodległości.

Wykonawca remontu mostu nad rzeką Łebą w ciągu drogi wojewódzkiej nr 214 (al. Niepodległości) w Lęborku informuje, że w związku z rozpoczynającym się remontem od 22 sierpnia 2019 r. obiekt jest całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego i pieszego na okres około trzech miesięcy. W związku z pracami na moście, wprowadzona jest czasowa organizacja ruchu.

Projekt remontu obejmuje przebudowę skrzydeł przyczółków mostu i wykonanie płyt przejściowych, naprawę uszkodzeń betonu na spodzie konstrukcji przęseł, naprawę ław podłożyskowych przyczółków, wykonanie nowych powłok zbrojonego betonu natryskowego na słupach i ryglach podpór tymczasowych, wykonanie nowych szczelnych dylatacji bitumicznych ustroju oraz dylatacji schodów, wykonanie nowej nawierzchni chodników z żywic syntetycznych, wykonanie nowej izolacji most pomostu wraz z odtworzeniem konstrukcji nawierzchni drogowej, umocnienie brzegów rzeki i skarp.

Poprzedni artykułVERVA Street Racing na skwerze Kościuszki
Następny artykułPolska Orkiestra Lekarzy zagra charytatywnie dla lęborskiego hospicjum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj