Pielgrzymka rowerowa Lębork - Jasna Góra

Kilkudziesięciu pielgrzymów, którzy tydzień temu wyruszyli na rowerach z Lęborka, dotarło już do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Na miejscu są już także lęborscy pątnicy z Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki.

Organizatorem XXI rowerowej pielgrzymki Lębork – Jasna Góra jest Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Lęborku. Kierownictwo duchowe nad pielgrzymami sprawuje ks. Tomasz Syldatk.

Nasza Lęborska ekipa już w Częstochowie u stóp NMP. Dotarli szczęśliwie.

Gepostet von Jerzy Wołosz am Montag, 12. August 2019

Lęborska grupa pielgrzymów jest częścią Pielgrzymki Rowerowej Diecezji Pelplińskiej. Na rowerowy szlak wyruszyło 120 pielgrzymów, w tym pięciu kapłanów i dwie siostry zakonne.

Dotarliśmy do Mamy! 120 pielgrzymów, w tym 5 kapłanów, 2 siostry zakonne. Za nami przepiekny czas. Bogu niech będą dzięki ???

Gepostet von Pielgrzymka Rowerowa Diecezji Pelplińskiej am Dienstag, 13. August 2019

Do Jasnej Góry dotarła również XXXVIII Kaszubska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wraz z grupą lęborską. Jest ona najdłuższą pielgrzymką w Polsce. Przez 19 dni pątnicy pokonują 638 km, przechodząc kolejno przez woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie i śląskie.

Poprzedni artykułMEP Anna Fotyga oraz poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk odwiedziły Łebę
Następny artykułTego trzeba posłuchać! Rewelacyjna Aleksandra Jankowska wśród nowych nagrań GOK NWL Studio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj