Lęborskie Pola Nadziei

W niedzielę 7 kwietnia odbędą się Lęborskie Pola Nadziei 2019. Dziesiątki wolontariuszy w całym powiecie wyruszy w teren, aby zbierać datki na budowę hospicjum, o które zabiega Fundacja Lęborskie Hospicjum Stacjonarne.

Działania w ramach Pól Nadziei koncentrują się wokół parafii i kościołów. Osoby ze specjalnie oznaczonymi puszkami oraz żonkilami spotkamy w całym mieście, przySanktuarium św. Jakuba Apostoła, Parafii NMP Królowej Polski, Parafii Miłosierdzia Bożego, Parafii pw. Królowej Jadwigi Śląskiej, Parafii św. Maksymiliana Kolbe, ale również poza Lęborkiem – w Nowej Wsi Lęborskiej, Mostach i Lubowidzu, Leśnicach oraz Pogorzelicach, Charbrowie, przy obu świątyniach w Łebie, w Łebieniu i Tawęcinie, Garczegorzu, Bukowinie., w Sarbsku i Łebieńcu, Charbrowie, Roszczycach i Białogardzie.

Do akcji dołącza w tym roku również grupa Klasyczni Lębork – miłośnicy wyrafinowanych automobilów pojawią się z kwestą w różnych miejscach powiatu.

Pola Nadziei to jedna z naszych największych, corocznych akcji. Będziemy wdzięczni za każde, nawet drobne wsparcie. Chodzi o gest, o znak solidarności, znak nadziei jakim jest żonkil. Nasza fundacja do teraz zebrała ćwierć miliona złotych, od wspaniałych darczyńców otrzymaliśmy w darowiźnie działkę budowlaną, ale wciąż musimy zebrać ponad 5 mln złotych, aby wybudować hospicjum – mówi Agata Kozyr, prezes zarządu Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne.

Zapraszamy na Lęborskie Pola Nadziei 2019

ZAPRASZAMY na #LĘBORSKIE #POLANADZIEI ? Szczegóły w wydarzeniu: Lęborskie Pola Nadziei 2019 #BudujemyHospicjum

Gepostet von Fundacja Leborskie Hospicjum Stacjonarne am Sonntag, 31. März 2019

Fundacja Lęborskie Hospicjum Stacjonarne, podczas Lęborskich Pól Nadziei w 2018 roku, zebrała ponad 30 tys. zł. W akcję angażuje się kilkudziesięciu wolontariuszy – wciąż potrzebni są kolejni. Wszelkich informacji o tym jak pomóc i jak się zaangażować udziela koordynator wolontariatu Aleksandra Raczyńska – tel. 667 016 647 lub e-mail: wolontariat@fundacja-lhs.org

Formularz zgłoszeniowy wolontariusza do pobrania na stroniewww.fundacja-lhs.org/wolontariat/dolacz-do-nas

???Tak oto nasi NAJWSPANIALSI rozpoczęli przygotowania do Lęborskich Pól Nadziei???Ich CEL to 1001 ???????#lęborskiepolanadziei #wolontariat #ZbudujZNami #hospicjum #Lębork

Gepostet von Fundacja Leborskie Hospicjum Stacjonarne am Donnerstag, 7. März 2019

W 2002 roku Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie ogłosiło ogólnopolski program Pól Nadziei dla polskich pozarządowych organizacji hospicyjnych. Dzięki temu od 2003 roku akcja jest organizowana w innych miastach Polski dla chorych w tamtejszych hospicjach. Każde z hospicjów, które włącza się do akcji opracowuje i realizuje program na swoim terenie, pozyskując środki na własną działalność.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób #POLANADZIEI odbędą się w tych miejscowościach ??Dziękujemy za wsparcie i pomoc w propagowaniu żonkilowego dnia.

Gepostet von Fundacja Leborskie Hospicjum Stacjonarne am Sonntag, 31. März 2019
Poprzedni artykułGminno-powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Redkowicach 2019
Następny artykułIntensywny roztańczony weekend zawodniczek z SP8

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj