Strona główna Gmina Cewice W gminie Cewice będą szyli maski dla mieszkańców

W gminie Cewice będą szyli maski dla mieszkańców

Urząd Gminy Cewice
Urząd Gminy Cewice

Wójt Gminy Cewice poszukuje mieszkańców, którzy potrafią szyć na maszynie. W gminie rozpoczyna się akcja wyposażenia w maski ochronne wszystkich mieszkańców. Przedsięwzięcie ma podnieść bezpieczeństwo lokalnej społeczności, w związku z epidemią koronawirusa.

Gmina zapewni niezbędny do produkcji materiał. Najważniejsze teraz jest zorganizowane wolontariuszy do szycia. Zgłaszać się można przez udostępniony numer telefonu. Komunikat Urzędu Gminy Cewice:

W związku z gwałtownie wzrastającą pandemią koronawirusa oraz brakiem możliwości zakupu maseczek ochronnych, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu akcji szycia maseczek ochronnych dla mieszkańców naszej Gminy. Poprzez tę akcję chcemy pomóc naszym mieszkańcom, tak aby bez większych obaw, z zachowaniem wymaganych środków bezpieczeństwa, mogli przemieszczać się w przestrzeni publicznej lub przebywać ze swoimi bliskimi. Wójt Gminy Cewice zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy, którzy potrafią szyć na maszynie o bezpłatne uszycie maseczek ochronnych. Gmina Cewice na ten cel zapewni potrzebny materiał.

Zapraszamy chętne osoby umiejące szyć na maszynie do wzięcia udziału w akcji. Prosimy o zgłaszanie się poprzez kontakt telefoniczny do Pana Sławomira Greniuka – podinspektora ds. obronnych, obrony cywilnej, ochrony p.poż. i archiwum zakładowego, tel. 861 34 82.

Źródło: http://www.cewice.pl/akcja-szyjemy-maseczki-ochronne/

ŹRÓDŁOUG Cewice
Poprzedni artykułWyborów Prezydenta RP w Potęgowie nie będzie! Wójt odmawia organizacji głosowania
Następny artykułPlaże w Łebie zostały zamknięte! Obowiązuje nowy reżim antywirusowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj